Pomoc

Redagujący autorzy

W przypadku wątpliwości co do zawartości strony, kontakt do redagujących autorów znajdziesz na stronie redakcja.

Ostatnia modyfikacja pliku – kiedy?

W tym celu kliknij na datę modyfikacji znajdującą się pod treścią strony, zostaniesz przeniesiony do strony na której znajdziesz stosowną informację.

Problem z pobieraniem załączonych plików

W Microsoft Internet Explorer 4.01 jest błąd, który uniemożliwia automatyczne nadawanie nazwy pliku w okienku dialogowym. Nie ma na to rozwiązania. Błąd, który zahacza o ten mechanizm, jest także w Microsoft Internet Explorer 5.5, jednak da się go ominąć aktualizując przeglądarkę poprzez Service Pack 2 lub późniejszy.

Wyszukiwanie na stronach

Aby w skuteczny sposób przeszukiwać dokumenty wpisz w wyszukiwarce dokumentów frazę nie zawierającą odmiany wyszukiwanego wyrazu, na pewno zwiększy to szansę trafienia.

Wyszukiwanie w załączonych dokumentach

Aby w skuteczny sposób przeszukiwać dokumenty wpisz w wyszukiwarce dokumentów frazę nie zawierającą odmiany wyszukiwanego wyrazu, wyszukiwarka radzi sobie w wielu przypadkach z odmianami, lecz to na pewno zwiększy szansę trafienia.

Zapisywanie dokumentu na dysku – drukowanie

Aby zapisać na dysku wyłącznie treść strony lub ją wydrukować użyj linku „wersja do druku” pod treścią strony, z poziomu otwartego okna będziesz mógł wygodnie wydrukować lub zapisać wybraną stronę, bez zbędnych dodatków.

Nasze certyfikaty